25 Mart 2015 Çarşamba

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğitim Kurumu

tmgd eğitimi hakkımızda

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğitim Kurumu

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereğince Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği eğitimleri vermek üzere yetkilendirilmiş eğitim kurumudur.

Uzman Akademi alanında uzman akademisyenler ve iş güvenliği eğitmenlerinden oluşan eğitici kadrosu ve eğitim sektöründe deneyim sahibi yönetim kadrosu ile hem yüksek bir sınav başarısı hem de hizmet kalitesi yönünden üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Eğitim kurumumuz sadece sınava hazırlık sürecinde değil belgelerini aldıktan sonra da katılımcılara rehberlik hizmeti vermeye devam edecektir.
Her zaman en iyiyi hedefleyen bir kurum olarak sizin görüş ve önerilerinize büyük önem veriyoruz. Lütfen her konuda bize iletmek istediklerinizi site üzerindeki iletişim kanallarını kullarak bize bildirin.

NEDEN YENİ UZMAN AKADEMİ ?
Kurumsal yaklaşımı ve sürekli artan hizmet kalitesiyle Yeni Uzman Akademi olarak hedefimiz Tehlikeli Madde Danışmanı eğitimlerinde fark yaratmaktır.İş Sağlığı ve Güvenliğİ alanındaki deneyimlerimiz ,güvenlik kültürünü benimseme ve yaygınlaştırma hususunda gösterdiğimiz çabalar , kursiyerlerimizle kurduğumuz güçlü iletişim sayesinde TMGD eğitimlerinde de
Yeni Uzman Akademi ilk tercihiniz olacak...


http://www.tmgdegitimi.net/tmgd_egitim_kurumu.htm

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder